خدمات شبکه های کامپیوتری

براینیت

راه اندازی شبکه

طراحی بستر شبکه های کامپیوتری مطابق با نیازهای شرکت و سازمان ها با بهترین راه حل های ممکن

خدمات شبکه

پیاده سازی شبکه های کامپیوتری و زیر ساخت های آن با کمترین هزینه ممکن در شرکت و سازمان ها

دیتا سنتر و مجازی سازی

بهترین و مناسبترین تجهیزات مورد استفاده برای یک مرکز داده مطابق با استانداردهای یک دیتا سنتر

خدمات پسیو شبکه

راه اندازی و نصب شبکه های Wireless و Point to Point و کابلی، انواع ترانکینگ و داکت، کابل کشی

پشتیبانی شبکه

پشتیبانی تمام نیازهای IT شما در یک بسته جامع و مقرون به صرفه. به جای درگیر شدن با مشکلات فنی بر روی کسب و کار خود متمرکز بمانید. آرامش را به سازمان خود بازگردانید!
ما به خوبی با نیازهای پشتیبانی شرکت ها در حوزه آی تی (IT) و شبکه آشنا هستیم و به همین منظور پلن های متنوعی برای تامین تمامی نیازهای مشتریان خود در اختیار داریم.
شیوه های پشتیبانی:
پشتیبانی شبکه به صورت حضوری و دوره ای منظم
پشتیبانی شبکه از راه دور
پشتیبانی شبکه حضوری در مواقع اضطرار

خدمات زیر ساخت شبکه

ما تمام زیرساخت های لازم برای یک شبکه استاندارد را ایجاد می کنیم
نصب و راه‌اندازی زیرساخت شبکه برای انواع شبکه‌های کابلی و بیسیم

شبکه کابلی

شبکه‌های کابلی به عنوان یکی از پایدارترین بسترهای شبکه بخش عمده‌ای از انتقال دیتا در دنیای امروز را بر عهده دارند. این شبکه‌ها با توجه به نوع کابل و تجهیزاتی که در کنارشان استفاده می‌شود دارای سرعت انتقال دیتا و پهنای باندهای متفاوتی هستند.

شبکه بی سیم

شبکه‌های بیسیم بخش جدانشدنی از شبکه‌های کامپیوتری‌اند که استفاده اصولی و انتخاب تجهیزات مناسب می‌تواند موجب کاهش هزینه‌های اجرایی و در نهایت در اختیار داشتن زیر ساخت شبکه‌ای کار آمد و مقرون به صرفه گردد.

مدیریت سرور و شبکه

نصب و راه اندازی تجهیزات و سرویس های مدیریت شبکه و سرور
اگر دارای کسب و کار خود هستید و از شبکه های کامپیوتری و امکانات آن استفاده می‌کنید به احتمال بسیار زیاد با چالش خرید سرور مناسب و اینکه تا چه حد باید برای این موضوع هزینه پرداخت کنید مواجه شده‌اید.
در بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ شاهد به کارگیری سرورهای متنوعی هستیم که به عنوان نقطه مرکزی سرویس‌دهنده در شبکه به کار گرفته شده‌اند
کاری که ما می‌توانیم در این بخش انجام دهیم
مجازی سازی سرور
استفاده از تکنولوژی مجازی سازی به کاهش هزینه‌های بخش فناوری اطلاعات شرکت‌ها و استفاده بهینه از منابع و سخت‌افزارهای موجود کمک می‌کند

راه اندازی تجهیزات شبکه
شبکه‌های کامپیوتری از بخش‌ها و اجزای متفاوتی تشکیل شده‌اند که کارکرد صحیح این شبکه‌ها ارتباط مستقیم با انتخاب تجهیزات مناسب و انجام تنظیمات اصولی آن‌ها دارد.

سرویس های مایکروسافت
یکی از پرکاربردترین محصولات نرم‌افزاری مورد استفاده در شبکه‌های کامپیوتری که حتماً تا به حال نام آن را شنیده‌اید ویندوز سرور مایکروسافت است.

ذخیره سازی اطلاعات
اگر تا به حال بخشی از اطلاعات مهم شرکت و سازمان خود را از دست داده باشید حتماً اهمیت فراوان تهیه نسخه های به روز اطلاعات مهم را از نزدیک لمس کرده‌اید.

سیستم‌های تلفنی

نصب و راه‌اندازی انواع سیستم‌های تلفنی نظیر سانترال و ویپ.

سانترال

چه شرکت کوچک و تازه تاسیسی باشید چه شرکتی بزرگ، برقراری ارتباط داخلی بین پرسنل بخش‌های مختلف شرکت و همچنین برقراری تماس با خارج از فضای شرکت شما را ملزم به استفاده از سیستم‌های تلفنی که عموما آن‌ها را با نام سانترال می‌شناسند می‌نماید.

ویپ (Voip)

اگر شرکتی با دفاتر و شعب متعدد در سطح شهر، کشور و یا حتی خارج از کشور را مدیریت می‌نمایید و به دنبال مقرون به صرفه‌ترین و مناسب‌ترین راهکار برای کاهش هزینه‌های تماس درون سازمانی خود هستید احتمالا با نام سیستم های تلفنی مبتنی بر آی‌پی و یا همان Voip غریبه نیستید.

برای خرید این قالب به راستچین مراجعه کنید

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد. معمولا طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند
بیشتر بخوانید

ورود

بازیابی رمز عبور